To, že jsou v posledních letech rychvaldští sokolové dosti aktivní, jistě mnozí z vás ví a nejinak tomu bylo i v létě.

Zábavu i sportovní činnosti si užívají nejen v krásném areálu místní sokolovny, ale občas se vydají i za hranice města, kdy s hrdostí reprezentují svůj oddíl. Jako například v srpnovém závodě dračích lodí v Bohumíně, kde jako nováčci s minimem zkušeností, ale o to větším nasazením a bojovností, zajeli šestý nejrychlejší čas ze všech patnácti přihlášených posádek. Na bednu to sice nestačilo, ale reprezentace to byla více než důstojná. Už teď se těšíme na další ročník.

Dvacátého září se sokolské ženy vypravily již na tradiční víkendový tábor na chatu Studeničné, kde statečně bojovaly o každý bod pro svůj tým, užívaly si krásného počasí, dobrého jídla a pití, ale především odpočívaly aktivně, jak se na správné „sokolky“ sluší.

Aktivní byli o prázdninách také všichni malí účastníci srpnové tenisové školy, kteří pod dohledem zkušených trenérů získali nové dovednosti. Celý sokolský areál včetně tenisových kurtů je nadále pro veřejnost otevřen. Tímto vás všechny také srdečně zveme k návštěvě – přijďte si zasportovat nebo třeba jen opéct párek.

Za TJ Sokol Rychvald

sestry